אז למה לא הפצצתם את אושוויץ???????

מאת: הדוס | 3/18/2011 אקטואליה

בימים האחרונים, אנו רואים כיצד נכמרים רחמיו החסודים של העולם המערבי על אזרחי לוב האומללים. מדינות המערב ניצבות הכן בזו אחר זו להגן על זכויותיו ובטחונו של האזרח הלובי הקטן השבוי ללא תקווה בידיו של אדם אכזר ותמהוני, מגלומן משיחי מנותק וסהרורי. העמידה האיתנה של מדינות המערב מעוררת התפעלות. איזה יופי. איזו אצילות. כמה נאה, כמה אנושי. מה אכפת לאנשים שיושבים בטירותיהם המפוארות בבירות המערב מאנשים מסכנים אי שם בצפון אפריקה? רק רגשי אנושיות אציליים יכולים להניע אנשים למען מטרה נעלית כל כך.

אבל רגע אחד, מורי ורבותי. לפני שאתם עולים על האף 15 , אני רוצה לספר לכם סיפור קטן מההיסטוריה הלא רחוקה. סיפור אנושי ונוגע ללב לא פחות מסיפורם של האומללים שאתם הולכים להילחם למענם.

הסיפור המדובר היה לפני שבעים שנה, על אדמת אירופה. ביום בהיר אחד, קם אדם סהרורי וחולה בשגעון גדלות, משהו שלא ראיתם. אותו קדאפי שאתם הולכים להתעסק איתו עכשיו, הוא גן עדן לעומת ההוא מאירופה. אם קדאפי יכול להרוג מאות אנשים כדי להציל את משטרו, הרי שהמטורף ההוא יכל להרוג ששה מיליון בני אדם חפים מפשע, שלא עשו לא מאומה, אנשים נשים וטף. הם לא ניסו לחבל במעמדו, הם לא לחמו נגדו, וחלקם לא היו יודעים שהוא קיים, אלמלי הוא החליט להרוג אותם בצורות המתה נוראיות ואכזריות שלא היו בהיסטוריה.

נהרות של דם נשפכו באירופה באותה תקופה. מיליוני בני אדם נעקדו על ידי הצורר, וקול זעקת "שמע ישראל" של ילדי חמד טהורים, עלה עד כסא הכבוד. זעקתם הידהדה בעולם כולו. כל אותם מדינות ואומות שעכשיו נזעקו להגן על כמה מורדים בלוב שמעו היטב את הזעקות. מסילות הרכבת באירופה הובילו רכבות עמוסות לעייפה של בני העם הנבחר, אל משרפות המוות. ומה אתם חושבים שעשו מנהיגי העולם המערבי, הנאור, האנושי, הרחמן, והמתחסד? בטח, הם נזעקו בחמת זעם. הם הפכו את העולם. מטוסים. טנקים. בטח. לא רבותי, טעיתם. מנהיגי העולם עשו באותה תקופה דברים הרבה יותר חשובים. הם היו עסוקים, למי היה אז זמן לשלוח כמה מטוסים להפציץ את המשרפות.

אני יודע שאתם ממהרים לעלות על המטוסים, אבל אני מבקש ממכם, אנא, תקשיבו לי עד הסוף. אני מציע לכם, כשאתם טסים ללוב, אולי כדאי שתעברו בדרך דרך פולין. כדאי לכם. שמה בפולין, יש ישוב קטן בשם "אוושוויצים". ליד הישוב הזה יש מבנה קטן, חד קומתי. מבנה כל כך קטן, שלא תראו אותו מהמטוס. במבנה הזה נרצחו מיליוני יהודים. כמה זמן לוקח להפציץ כזה מבנה? אתם טייסים מקצועיים.אתם יודעים יותר טוב ממני. כמה זמן? וכמה מטוסים צריכים לזה? אני חושה שבדרך ללוב אתם יכולים להשמיד חמישים מבנים כאלה, ועוד ישאר לכם מספיק תחמושת. באותה תקופה של סוף המלחמה, הייתה עליונות אוירית מוחלטת לבעלות הברית. אתם לא יודעים מי הם בעלות הברית? אני אגלה לכם. הם בדיוק אותם אנשים שהיום נכמרים רחמיהם על הלובים המסכנים. אקיצר, אותם בעלות הברית החריבו את כל גרמניה. ערים שלימות הופצצו, ברלין הייתה נראית כמו שהמשרדים של קדאפי יראו עוד שעתיים. אירופה כולה עלתה בלהבות. לא היה מתקן צבאי גרמני שנשאר שלם. ובתוך כל הכאוס, היה רק דבר אחד שנשאר שלם, עד עצם היום הזה. מכונת ההשמדה פעלה עד היום האחרון שיכלה לפעול!!!

לסיום, אני רוצה לספר לכם עוד משהו. לפני אלפי שנים, היה נביא אחד בשם "עובדיה". אם תסתכלו בתנ"ך תמצאו אותו, בתרי עשר. הנביא הזה דיבר עליכם, ועל אבותיכם, לפני אלפי שנים, וכך הוא אמר - (עובדיה א')

י. מֵחֲמַס אָחִיךָ יַעֲקֹב תְּכַסְּךָ בוּשָׁה וְנִכְרַתָּ לְעוֹלָם. יא. בְּיוֹם עֲמָדְךָ מִנֶּגֶד בְּיוֹם שְׁבוֹת זָרִים חֵילוֹ וְנָכְרִים בָּאוּ שְׁעָרָיו וְעַל יְרוּשָׁלַ‍ִם יַדּוּ גוֹרָל גַּם אַתָּה כְּאַחַד מֵהֶם. יב. וְאַל תֵּרֶא בְיוֹם אָחִיךָ בְּיוֹם נָכְרוֹ וְאַל תִּשְׂמַח לִבְנֵי יְהוּדָה בְּיוֹם אָבְדָם וְאַל תַּגְדֵּל פִּיךָ בְּיוֹם צָרָה. יג. אַל תָּבוֹא בְשַׁעַר עַמִּי בְּיוֹם אֵידָם אַל תֵּרֶא גַם אַתָּה בְּרָעָתוֹ בְּיוֹם אֵידוֹ וְאַל תִּשְׁלַחְנָה בְחֵילוֹ בְּיוֹם אֵידוֹ. יד. וְאַל תַּעֲמֹד עַל הַפֶּרֶק לְהַכְרִית אֶת פְּלִיטָיו וְאַל תַּסְגֵּר שְׂרִידָיו בְּיוֹם צָרָה. טו. כִּי קָרוֹב יוֹם יְהוָה עַל כָּל הַגּוֹיִם כַּאֲשֶׁר עָשִׂיתָ יֵעָשֶׂה לָּךְ גְּמֻלְךָ יָשׁוּב בְּרֹאשֶׁךָ. טז. כִּי כַּאֲשֶׁר שְׁתִיתֶם עַל הַר קָדְשִׁי יִשְׁתּוּ כָל הַגּוֹיִם תָּמִיד וְשָׁתוּ וְלָעוּ וְהָיוּ כְּלוֹא הָיוּ. יז. וּבְהַר צִיּוֹן תִּהְיֶה פְלֵיטָה וְהָיָה קֹדֶשׁ וְיָרְשׁוּ בֵּית יַעֲקֹב אֵת מוֹרָשֵׁיהֶם. יח. וְהָיָה בֵית יַעֲקֹב אֵשׁ וּבֵית יוֹסֵף לֶהָבָה וּבֵית עֵשָׂו לְקַשׁ וְדָלְקוּ בָהֶם וַאֲכָלוּם וְלֹא יִהְיֶה שָׂרִיד לְבֵית עֵשָׂו כִּי יְהוָה דִּבֵּר. יט. וְיָרְשׁוּ הַנֶּגֶב אֶת הַר עֵשָׂו וְהַשְּׁפֵלָה אֶת פְּלִשְׁתִּים וְיָרְשׁוּ אֶת שְׂדֵה אֶפְרַיִם וְאֵת שְׂדֵה שֹׁמְרוֹן וּבִנְיָמִן אֶת הַגִּלְעָד. כ. וְגָלֻת הַחֵל הַזֶּה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל אֲשֶׁר כְּנַעֲנִים עַד צָרְפַת וְגָלֻת יְרוּשָׁלַ‍ִם אֲשֶׁר בִּסְפָרַד יִרְשׁוּ אֵת עָרֵי הַנֶּגֶב. כא. וְעָלוּ מוֹשִׁעִים בְּהַר צִיּוֹן לִשְׁפֹּט אֶת הַר עֵשָׂו וְהָיְתָה לַיהוָה הַמְּלוּכָה.

לכו, חיילים יקרים, לכו. לכו תפציצו את קדאפי. לכו תעזרו לכל המסכנים. לכו תראו לכל העולם כמה שאתם צדיקים.

תגובות

אז למה לא הפצצתם את אושוויץ

חייל | 3/18/2011 1:25:47 PM

אני לא מבין את השאלה טתה משליך מהתקופה שיש אום ומועצת ביטחון לתקופה שלא היתה ואני לא מבין את הטרוניה שלך אם יש לך תרוניה תפנה אותה למי שהחליט שתיהיה מלחמה ובה ימותו עשרות מיליונים ולא ישמע קולם של תינוקות להני כסא הכבוד ואין הכוונה להיטלר ימח שמו כי רך היה השליח ואם היתה החלטה מילמעלה שצריכים למות מיליונים אז מה השאלה

הערה קטנה

סטודנט בטכניון | 3/18/2011 4:05:07 PM

למקרה ששכחת, ארצות הברית ובריטניה כן נלחמו בנאצים ובסופו של דבר ניצחו אותם. למרות שהיטלר לא איים ולא רצה להילחם בכלל נגד המדינות האלה. אז אמנם הם לא מושלמים, וסיפור ה(אי) הפצצת אושוויץ הוא כתם לא קטן, אבל בסופו של דבר הם כן נלחמו וניצחו את גרמניה הנאצית.

תגובת הדוס: האמריקאים נכנסו למלחמה רק אחרי שהגרמנים תקפו אוניות נוסעים אמריקניות, והיפנים תקפו את הבסיס הצבאי ששכחתי את השם שלו. כל מה שעשו, לעצמם עשו. הבריטים חששו שהתוקפנות הנאצית תגיע גם אליהם לבסוף.

ועוד הערה קטנה

סטודנט בטכניון | 3/18/2011 4:09:38 PM

האמת היא, שאם אתה רוצה להוכיח את העולם המערבי על צביעותו, אתה לא צריך ללכת 70 שנה אחורה.
רק לפני שנים ספורות הסודנים ביצעו במשך מספר שנים רצח עם, שכלל רצח, אונס וגירוש של יותר ממיליון בני אדם בדרפור, והעולם לא עשה כלום. הוציאו את עצמם ידי חובה שבסוף הכריזו על נשיא סודן כפושע מלחמה מבוקש, מה שלא מפריע לו לנסוע בחצי מהעולם.
הבעיה היא, שכחרדי טיפוסי אותך כמובן מעניינים רק היהודים. מה איכפת לך באמת מכמה מיליוני כושים שנרצחו.

תגובת הדוס: כדי למנוע את הטבח בדרפור, מדינות המערב היו זקוקות להכינס למלחמה חדשה, בארץ לא להם. כדי למנוע את השמדת חלק ניכר מיהדות אירופה, בעלות הברית שבלאו הכי הפציצו את גרמניה, ובלאו הכי שפכו כל הזמן טונות של פצצות על מתקנים גרמניים, ליחד תשומת לב קטנה למבנה אחד קטן, חד קומתי. זה הכל. חמש דקות והמבנה נעלם.
אתה לא תופס את ההבדל. בשואה בעלות הברית לא הפגינו אדישות וחוסר אכפתיות, אלא רצון מכוון לגרום ליהודים למות. אם אושוויץ היה סתם מפעל של הצבא הגמני, לא היה נותר ממנו אבן על אבן.

זה פשוט

מתן | 3/19/2011 12:01:50 AM

בגרמניה לא היה נפט שבו משתמש כל העולם
וגם היו יהודים שלאף אחד לא היה איכפת מהם

לפני שאתה שואל למה האמריקאים לא הפציצו,,,

פיני | 3/20/2011 8:07:45 AM

תשאל את חברך ורבנך מה הם עשו להצלת אחיהם מהתופת.
מליוני חיילים גויים מתו , חצי מליון חיילים יהודיים בבנות הברית נהרגו במלחמה בנאצים, הוקמה בריגדה יהודית ציונית בצבא הבריטי, כדי להילחם בנאצים, אף חרדי לא היה ביניהם, כי אסור לחרדי לסכן חייו כדי להציל חרדי אחר. ואתה לא מתבייש לשאול למה הגויים לא עזרו לנו.

תגובת הדוס: כן כן, ומנהיגי הציונות עשו ככל שביכולתם כדי שהרב וייסמנדל לא יצליח להציל מהתופת אף יהודי, מאותם יהודים חרדים שנואי נפשם.
זו הייתה עזרתם ליהדות אירופה.

מה לעשות, שלמנהיגי הציונות היו עוד כמה דברים דחופים לעשות

סטודנט בטכניון | 3/21/2011 6:56:18 PM

למשל, לעצור את הצבא הגרמני ולמנוע ממנו לכבוש את ארץ ישראל.
למשל, להילחם נגד הערבים תומכי הנאצים שמרדו בכל הארצות השכנות לארץ ישראל.

תגובת הדוס: בטח רצו לעצור את הנאצים. מה חשבת? שהם צריכים למות כמו שנואי נפשם באירופה?
ולעצור את הערבים, חה חה. אנשי הישוב הישן התחננו שלא יתחילו עם הערבים, אבל הם היו יותר חכמים. ממשיכי דרכם מחפשים היום את הדרך לכבות את השריפה שיצרו ראשי הציונות במו ידיהם ללא הצלחה. איזה מטרות נעלות.
את השטויות על הרב ויסמנדל מחקתי. אני יכול למחול על כבודי, אך לא על כבודו של הרב ויסמנדל.

צודק צודק צודק

אהדה לתורה | 3/21/2011 9:23:57 PM

אין לי מה להוסיף, אמרת הכל.

תגובה לדוס

סטודנט בטכניון | 3/22/2011 1:57:30 PM

1) ברור, מנהיגי הציונות היו חייבים להתאבד ולתת ליישוב היהודי בארץ להיחרב, רק בשביל להציל את הרב וייסמנדל. דרך אגב, לא שמעתי שום תודה על זה, שהציונים הצילו את חיי הרבי מסאטמר.
2) ברור, הציונים הם אלה שאשמים בשואה ובמלחמות עם הערבים. הציונים גם אשמים במסעי הצלב, בפרעות ת"ח ות"ט, בגזירות השמד במשהד, בגירוש ספרד, בשריפת יהודי יורק...
תגיד לי את האמת: אתה לא מרגיש שאתה מגוחך? כשאתה מדקלם את מה שמקובל להגיד בציבור שלך, אתה באמת מאמין בזה?

תגובת הדוס: חושבני שהדיון מוצה.
לגבי הרבי מסאטמאר, העסקנים החרדיים שילמו לציונים הון תועפות בשביל לקנות כמה מקומות ברכבת. אני מאד מודה להם, וגם לחברת החשמל שמואילה ברוב טובה למכור לי את החשמל שאני זקוק לו.