העולם המערבי מתגלה בעוורונו

מאת: הדוס | 2/2/2011 אקטואליה

ראיתם פעם כבש שרץ אחרי הזאבים ומתחנן שיטרפו אותו? זו בדיוק ההתנהלות של האמריקאים המשוגעים. ומי שיגע אותם? האקדמיה. בעולם המזרחי השמרני אין כאלו דברים. שמה יודעים שאויב זה אויב, שמזאב צריכים לברוח, ונחש צריכים להרוג. כי שמה אין פרופיסורים. שמה יש רק סבתות עם חכמת חיים.

האירועים האחרונים במצרים מהוים בשבילנו הזדמנות מצויינת לראות את האווילות החשכה והבערות שבהם שרויות מדינות המערב.

ארה"ב ובעיקבותיה כל מדינות המערב תמכו ללא הרף בהחלפת השילטון במצרים ובקיום בחירות דמוקרטיות.

מה יהיו תוצאות הבחירות?

כל ילד יודע את התשובה. כינון דמוקרטיה במצרים משמעותו עליה של האיסלאם הקיצוני לשילטון, ביטול אפשרי של הסכמי השלום עם ישראל, יצירת אפקט דומינו שעלול לתת את המזרח התיכון כולו לידי האיסלאם הרדיקלי.

האם זה מה שהאמריקאים והאירופאים רוצים לראות?

אז למה הם עושים את זה?

אנחנו כל כך התרגלנו לשיגעון של המימסד המערבי שכבר הפסקנו לשאול שאלות, אבל עכשיו קרה פה משהו שבאמת חצה את כל הגבולות.

ראיתם פעם כבש שרץ אחרי הזאב ומחנן שיטרפו אותו? זו בדיוק ההתנהלות של האמריקאים המשוגעים.

ומי שיגע אותם?

האקדמיה.

האקדמיה השמאלנית.

כל הפרופיסורים המשוגעים שמטיפים לסלחנות לכל מיני היטלרים, כל הדוקטורים הכסילים שכותבים לנו דעות בוויינט, שמנסים לשכנע אותנו שהאחים המוסלמים הם לא כאלה גרועים, ופצצה גרעינית באיראן זה לא כזה נורא, ושהכבש לא צריך לפחד מהזאב, אלא בדיוק להיפך, צריך לקרב את הזאב לעולם הכבשים.

בעולם המזרחי השמרני אין כאלו דברים. שמה יודעים שאויב זה אויב, שמזאב צריכים לברוח, ונחש צריכים להרוג.

למה?

כי שמה אין פרופיסורים.

שמה יש רק סבתות עם חכמת חיים.

תגובות

פעם ראשונה וכנראה אחרונה שאני מסכים איתך. כל הכבוד!

סטודנט בטכניון | 2/2/2011 9:26:39 AM

כנראה שזה נכון, שגם שעון מקולקל מראה נכון את השעה פעמיים ביום.

תגובת הדוס: לא, אתה עובד עלי.

מה, צריך לפרגן לפעמים, לא?

סטודנט בטכניון | 2/2/2011 9:43:58 AM

מה, רק להתווכח אפשר?

ארצות הברית, מלכות של חסד.

פיני | 2/2/2011 12:25:10 PM

כך כינו רבים מגדולי ישראל את ארצות הברית, ומי אנחנו הקטנים שנצא נגד גדולי ישראל, כנראה שהם רואים מה שאנחנו הקטנים לא רואים.
לגבי העולם המזרחי עם הסבתות החכמות, שאל כל סבתא חכמה באירן היכן תעדיף לגור במזרח השמרני, או במערב של הפרופסורים המשוגעים?

תגובת הדוס: ודאי, הם מלכות של חסד, ועלינו להכיר להם טובה, אבל הרבה תבונה אין להם. ההצלחה שלהם היא מתנת אלוקים, בגלל ברכתו של יצחק אבינו שברך את עשיו.

את האמריקאים ברך יצחק...

פיני | 2/2/2011 1:05:12 PM

אבל את הישמעלים ברך ה', ותראה לאן הגיעו הערבים, ולאן הגיעו האמריקאים. מהם תנאי המחיה של הערבים במדינות ערב, לעומת ארצות הברית והמערב. תראה כמה אמריקאים מנסים לקבל אזרחות ערבית,וכמה ההפך.

תגובת הדוס: תראה את נוסח הברכה לישמעלים, ותבין את ההבדל....

כמה מילים של סנגוריה על הכבשים המשוגעים

CB | 2/2/2011 3:10:34 PM

קצת לא נעים אחרי שראיתי את ההמונים מסכימים איתך,
ולפחות אני זוכה להרגיש איך זה להיות בצד הבודד שלך.

אני רואה את הדברים אחרת.
האמריקאים רואים בעצמם, בצדק או שלא בצדק נושאי הדגל של חופש וזכויות הפרט. האם עמדתם זו עקבית עם התנהלותם בעבר? ספק רב. אבל כך או אחרת זוהי תפיסת העולם של הממשל הנוכחי הנשען על הליברלים והדמוקרטים.

אובאמה עצמו, אם קראת את ספרו חלומות מבית אבי, הוא אדם שראה כמה דברים (בלשום המעטה) הקשורים לענין זה בחייו ומתאר אותם בצורה מרתקת בספרו.

זהו לדעתי הרקע לבחירה שלהם לצדד בהמונים במצרים ובתוניסיה. אתה דוחה בבוז את התעקשותם לצדד בזכויות האזרח במצרים ולצורך שטות שולית כזו לסכן משטר טוטאליטרי ידיד ויציב שעלול אכן להתחלף בקטסטורפה איסלאמית.

אני חושב שעמדתם (שבניגוד לעמדה הישראלית - גובשה מיד) תתברר אולי כטעות חמורה אך לאור הסיכונים שבוודאי הם רואים בדיוק כמוך -ראויה להערכה.

אם לדעתך הדחף של ממשל אובאמה להתעקש על זכויות הפרט נובע מהשפעת כותבים בווינט או אקדמאים בהרווארד הרי שלדעתי מדובר במחמאה לאחרונים.

ועוד הערה קטנה: כפי שלא תרצה שנעשה אנו לגבי הציבור החרדי, הרי שגם מבחינתך אין זה סביר להתנגח בציבור השמאלני או האקדמאי על רקע דעות בשולי השוליים. האם לדעתך תפיסת עולם של "סלחנות להטלרים" היא אפיון הוגן של אקדמאים או עתונאים ?

תגובת הדוס: לגבי השמאל - זה שוליים? אני רואה יום יום את הלינץ' המכוער שכלי התקשורת עושים לביבי. אני לא חסיד של ביבי, הוא שחצן בליגה, ויש לו שיגעון גדלות לא קטן, אבל בסך הכל הוא מנהל את העניינים די יפה, והתקשורת כל הזמן צולבת אותו. זה כל כך מגעיל, אני זוכר שגם לפני עשר שנים התקשורת הייתה מגמתית, אבל היום זה הגיע לרמות של טירוף ממש. אתר וויינט נשמע בדיוק כמו אתר הבית של תנועת קדימה, פלוס ישראל חופשית.

.

יאיר | 2/2/2011 3:11:10 PM

ויחד עם זאת, כל הסבתות עם כל חכמת החיים שלהן לא הצליחו למנוע את האסון שקרה במצרים, שצפוי לגרום הרבה יותר נזק למצרים עצמם מאשר לאמריקאים, או אפילו לנו הישראלים. במערב החברה הרבה יותר יציבה ופחות פגיעה להתקוממויות אלימות.

ואני חושב שאובמה בחר באסטרטגיה הגיונית, כי הקריסה של ממשל מובארק הייתה משהו שכבר לא היה ניתן לו למנוע, ולפחות בצורה הזו הוא עוזר לעצמו לפתוח את היחסים שלו עם הממשל הנכנס ברגל טובה.

תגובת הדוס: אם המערב ימשיך להתנהג ככה, תוך כמה שנים הסינים והערבים יאכלו אותו בלי מלח, וכל הגן עדן שהם בנו לעצמם ילך לטימיון.
הם צריכים להתעורר דחוף.