גיל השמש והדארוויניזם

מאת: הדוס | 1/12/2011 מבט לעולם השקר

במאמר שהתפרסם לאחרונה באתר הידען כותב הכותב את המילים הבאות -

האבולוציה דרשה שגיל כדור הארץ והשמש יהיה לפחות 2 מיליארד שנה, אך עשרות שנים אחרי דארווין עד שהתגלה שהשמש מתיכה מימן להליום ובינתיים, הבריאתנים חגגו

זאת אומרת, הכותב טוען שבעצם במשך תקופה ארוכה הדארווניזם סבל מחוסר התאמה לגיל השמש, עד שיום אחד התברר שגיל השמש יכול להיות ארוך בהרבה מזה שחשבו עד כה.

כמובן שמערכת התגובות למאמר עמוסה לעייפה בצהלות הקרב של עדר השוטים הנוהה אחרי פרסומי ההבל, וקונה את השטויות בעיניים עצומות. הנה מקבץ קטן של תגובות מתלהמות -

אם כך, תורת האוולוציה נתנה ניבוי לגבי גיל השמש שהוכח אח"כ! כלומר, זו לא רק תורה שמסבירה דברים בדיעבד.

בריאתנים אלו אנשים נלוזים וקטנוניים שמשתמשים בשפה כדי להצדיק כל מיני נוירוזות ורגשות שעולים אצלם.

השכל הישר אומר שמי שקובע איך העולם נברא כתוצאה מכל מיני תחושות שיש לו בדבר "אלוהים" או "בורא עולם" הוא לוקה בנפשו. ומי שמאמין לאותו אחד הוא סתם אידיוט מצוי.

נשמע מרשים, הא?

אז בואו נלמד קצת לעומק מה קורה פה.

דבר ראשון, הכותב טוען שבמשך שנים על גבי שנים האבולוציה לא הסתדרה עם נתוני המדע של אותה תקופה. אז יש לי שאלה פשוטה, האם אותה סתירה הייתה מפורסמת באותה תקופה בעיתונות ובספרי הלימוד, ואפילו במאמרים מדעיים טהורים? אני רוצה לראות מאמר אחד מלפני מאה שנה שדן בשאלה הזאת. שום דבר!!! כל המאמרים המדעיים מלפני מאה שנה דברו באותו בטחון עצמי על האבולוציה בדיוק כמו שמדברים היום. כל ההיסטוריה החדשה הזו היא המצאה חדשה של איזה אתאיסט מתוסכל, שאיננו טורח לגבות אותה בבדל אחד של נתון מקורי. אם בעוד שנתיים ימצאו חסידי התיאוריה הסבר לכך שהשמש וכדור הארץ קיימים שלושים מיליארד שנה, (מה שכמובן לא יעזור לאבולוציה) אז אנחנו נזכה לכותרת הבאה באתר הידען -

האבולוציה דרשה שגיל כדור הארץ והשמש יהיה לפחות 20 מיליארד שנה, אך מאות שנים אחרי דארווין עד שהתגלה שהשמש ... ... ... ובינתיים, הבריאתנים חגגו

ויש לי גם כן הוכחה לדברי. במאמר המלומד מביא הכותב צילום של כתב עת קתולי שדן בבעיה. ברור כשמש שהיה הרבה יותר משכנע למצוא כתב עת מדעי שדן בבעיה, מה שהיה מוכיח לשיטתו שאכן הבעיה הייתה רצינית. אם מדובר היה בבעיה מפורסמת, שגם אנשי המדע הודו בה, מדוע הוא לא מביא צילום של מאמר מדעי המתחבט בנושא?

ושמא תאמר שאכן הייתה בעיה, אלא שהמדענים הסתירו אותה מעיני הציבור? אם כך אתה נופל מהפח אל הפחת. הרי אתה מודה בפה מלא שהמדענים עובדים כיחצנים של האתאיזם, שהאקדמיה מלאה בשקרים וצביעות. שאי אפשר מהיום והלאה לסמוך על מילה אחת של אנשי המדע בכל מה שנוגע לאבולוציה, כשם שלא היית מאמין למישהו שרימה אותך כמה פעמים.

ומעבר לכך, אני רוצה לדון גם בעצם הטיעון כאילו האבולוציה נזקקה לגיל מופלג של כדור הארץ, שלא לדבר על מיליארדי שנים.

האומנם?

נדמה לי משום מה שכותב המאמר פשוט איננו מעודכן במצב העכשווי של תאוריית האבולוציה. כיום אימצו המשוגעים מהקתדרות תיאוריה חדשה, הלא היא תיאוריית "שיווי משקל מקוטע". על פי התיאוריה הזאת, האבולוציה לא התרחשה על פני תקופות ארוכות של מיליארדי שנים, אלא על פני תקופות קצרות מאד, של בין אלפי למליוני שנים, כשבין התפרצות להתפרצות השתרעו תקופות ארוכות של חוסר התקדמות. אינני נכנס כרגע לאילוצים שהובילו את הסהרוריים לאמץ את הרעיונות המטורפים האלה, אולי אכתוב על זה מאמר נפרד בו ננסה לקיים את מצות ליצנותה דעבודה זרה ביתר שאת. כמה שהדארוויניזם המקורי הוא הזוי, הרי שעמיתו המודרני עלוב פי מליון, שכן האבולוציה מאבדת את הבסיס החשוב ביותר שעליו היא נשענה במשך דורות, וממשיכה משום מה להישען בספרי הלימוד - על גילו המופלג של כדור הארץ לדעת הכופרים.

לפי התיאוריה הזאת הגיל המופלג של כדור הארץ איננו נותן לאבולוציה כל יתרון, שכן גם ככה האבולוציה איננה יכולה לנצל כמעט כלום מאותו מאגר זמן גדול שמנסים חסידיה להעמיד לרשותה.

נקודה שלישית שברצוני להזכיר, הכותב מצא איזה מקרה שאנשי הבריאתנות נשענו באיזה מאמר נידח על משהו שהתברר כלא נכון. אבל משום מה הכותב שוכח לציין, שהאבולוציה נשענה במשך דורות על שורה ארוכה של מימצאים שהתבררו לבסוף כשקרים במקרה הטוב וכזיופים חמורים במקרה הגרוע. מחסני המוזיאונים מלאים באינספור מאובנים שהורדו מהמדפים בבושת פנים. בעוד שבמקרה של גיל השמש, הרי שהמדע של אותם ימים באמת אמר את מה שיחסו לו. אותו כתב עת קתולי לא שיקר ולא רימה, ואילו ארנסט הקל שהעלה את התיאוריה המפורסמת על התפתחות העוברים כחזרה של האבולוציה, פשוט זייף תמונות שלא היו ולא נבראו, וכל אנשי המדע אפילו לא ניסו לבדוק אם יש קשר למציאות לפני שמילאו את האנציקלופדיות וספרי הלימוד בציורים השקריים של ארנסט. ושלא לדבר על התרמית הגדולה של גולגולת פילטדאון, שם החוקרים הרשעים ימ"ש פשוט הלכו וצרפו לסת של קוף לגולגולת של אדם!!!! זה כבר לא נתון מדעי שהשתנה במרוצת הדורות, אלא תרמית זיוף והונאה מכוונת, מעשה רשע מהגרועים בהיסטוריה.

למאמר זה לא ניתן להגיב